دانلود قسمت 11 یازدهم سریال قورباغه ها هر هفته چند هفته و پس از چندین خط پخش می شد و جانی دوباره به شبکه نمایش برمی گردد. نمایش در خانه که به دلیل اجرای ضعیف در چند سال اخیر با استقبال خوبی روبرو نشده است ، اکنون دوباره در مجموعه هومن سیدی مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. سریالی که با یک ستاره سینما و یک کارگردان سینما ساخته شده و قطعاً سطح بالاتری نسبت به سریال های دیگر است.

هومن سیدی در Frog جنبه جدیدی از هنر خود را به مخاطبان معرفی کرده و خود را به عنوان یک هنرمند در جامعه هنری تثبیت کرده است. در کنار سیدی ، تیم نجوم همچنین به خط کمک کرد تا به برجسته ترین برنامه در صنعت نمایش خانگی در هفته های اخیر برسد. حضور مجریانی چون نوید محمدزاده ، صابر ابر ، سحر دولتشاهی ، فرشته حسینی و مهران غفوریان جذابیت این سریال را برای مخاطبان دوچندان کرده است.

هومن سیدی به انجام کار خود توجه و وقف زیادی نشان می دهد و اغلب تدوین کار خود را خود انجام می دهد. او مرد وحشتناکی از صحنه های درگیری بود و در اقدامات خود ، از جمله قورباغه ، عصیان کرد. سیدی قبلاً این توانایی را در فیلم های خود به اثبات رسانده است و بار دیگر توانست این قدرت را در قورباغه ثابت کند.

آنها پس از 10 قسمت از مجموعه قورباغه ها ، به مرور خط داستان خود و جنجال شخصیت های "نوری" و "رامین" و بحث و جدال آنها را پیدا کردند. علاوه بر این ، بسیاری از ناظران منتظر پایان رفتار "شمس آبادی" هستند و بسیاری نیز شاهد ورود مهران غفوریان هستند.

سریال قورباغه از 16 قسمت تشکیل شده و قسمت دهم آن امروز (دوشنبه) افتتاح می شود. این برنامه همچنین می تواند هر دوشنبه ساعت 20 در ناماوا دیده شود.


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال taisizco حزب الله سایبر صومعه‌سرا ناگهانی‌ات نور ماه زندگی SARZAMIN MO DAO ZU SHI my lovely سنگ مالون هیات فرهنگی ، مذهبی مکتب الزهرا سلام الله علیها شهرری جوانه امید